ФУТБОЛ

Організація спортивного гуртка у нашому дошкільному  навчальному закладі відіграє важливу роль не тільки у популяризації вказаних видів спорту а й взагалі  у розвитку інтересу до занять фізичними вправами та здорового способу життя. Сам метод змагання ґрунтується на природній схильності дітей до здорового суперництва та самоутвердження у колективі. Тільки під час змагань у дітей виникає необхідність мобілізувати всі фізичні та психічні сили.

Рухова гра з м’ячем потребує певного залучення розумової діяльності: аналізу ситуації, прийняття рішення, відповідного до певних обставин, передбачення можливих дій суперника – що дуже важливо для раннього розвитку дитини. А також закладаються знання про відстань, траєкторію польоту м’яча, його вага та пружність, вміння орієнтуватися на майданчику, вести  колективну гру за правилами, та чітко виконувати дії після подачі звукового сигналу.