БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНИМИ ВЗИМКУ!

v Переходьте дорогу на зелене світло світлофора.

v Не катайтесь на водоймищі на ковзанах та санчатах по тонкому льоду або біля ополонки.

v Не ходіть близько біля стін будинків. З даху може впасти бурулька, і ви одержите травму.

v Не беріть сніг та бурульки до рота, можна швидко захворіти.

v Граючи у сніжки, не кидайте їх в обличчя.

v Не спускайтесь із гірки на проїжджу частину дороги.

v Не катайтесь на санчатах, лижах проїжджою частиною дороги.

v Катаючись на санчатах та ковзанах, не чіпляйтеся за машину, яка їде.

v Не перебігайте вулицю в недозволених місцях.

Ідучи слизькою дорогою, ставте ноги на повну ступню, щоб не посковзнутися.

СПОРТИВНІ ВПРАВИ НА ПОВІТРІ ВЗИМКУ

v У холодну пору взимку тривалість перебування дітей на вулиці залежить від правильної організації дорослими їхньої діяльності, від створення батьками необхідних умов для фізичних вправ, веселих ігор та розваг. Сполучення рухів із впливом свіжого повітря є ефективним засобом загартовування дітей.

v Пам’ятайте, що під час катання на санчатах діти виконують багато різних рухів, отримуючи від цього задоволення.

v Багато разів піднімаючись на гірку, діти тренують серце та легені. З’їжджаючи з гірки, діти виконують багато додаткових рухів, що розвивають спритність,кмітливість, рішучість, мужність, координацію рухів.

v Батьки, гуляючи з дітьми, мають навчити дитину падати при необхідності на бік. Якщо дитина упаде, сніг та одяг захистять її від сильного удару.