27 вер. 2018

День дошкілля

Всеукраїнський день дошкілля
8 черв. 2018

«В’яжемо бантик із сміху і пісень. Із друзями проводимо ми кожен літній день»

«В’яжемо бантик із сміху і пісень. Із друзями проводимо ми кожен літній день», – під таким девізом 8.06.2018р. ясла-садку пройшов День бантикiв. Проведення тематичного дня створило атмосферу творчості, грайливості, гарного настрою.
17 трав. 2018

17 травня в рамках Тижня безпеки дитини в дошкільному закладі відбувся практичний тренінг з евакуації дітей під час пожежі.

Необхідністю евакуації стало загоряння в районі медичного блоку садочка. Під час практичного тренінгу, було надано великої уваги на дотримання правил безпеки при евакуації учасників освітнього процесу, засобам захисту від вогню та диму.
15 трав. 2018

«Крок до Олімпу»

19 лют. 2018

Екскурсія до школи.

Участь та перегляд у театралізованій діяльності.
26 жовт. 2017

Осіння ярмарка

Осінь багата не тільки врожаями, а й святами. Так і в нашому дошкільному закладі проводився ярмарок. Такий захід згуртовує всю родину, дітей, вихователів і батьківську громадськість. Мета даного заходу: економічне виховання для наших малят, ознайомлення дітей такими поняттями як ціня, гроші, товар, пригадати традиції українського народу. Створити веселий настрій; заохочувати дітей та їх батьків до спільних дій.
7 жовт. 2017

Заботінський» суботник!

Чистота та порядок у нашому мікрорайоні.
27 вер. 2017

З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Шановні працівники дошкільного закладу, вихованці та батьки! Щиро вітаємо вас із Днем Дошкілля України!
1 вер. 2017

1 ВЕРЕСНЯ

День знань "Незнайко в гостях у малят"
27 черв. 2017